[wp_megamenu menu="81"]
3

W sportowych zmaganiach stajemy razem do walki z Cuprum Lubin – męskiej drużynie siatkarskiej występującej w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce.

W stworzonej dla klubu kolekcji odzieży został uwzględniony charakter tego, jak zespół jest nazywany – #miedziowi. Wraz z umieszczonym na strojach meczowych liskiem zagrzewamy siatkarzy do walki o zwycięstwo w każdym meczu. Jesteśmy dumni, że w 2021 roku towarzyszyliśmy zawodnikom w osiągnięciu 3 miejsca w PreZero Grand Prix PLS.

Ubieraliśmy CUPRUM w sezonach:

line black
2020/2021 2021/2022 2022/2023
2020/2021 2021/2022 2022/2023

Rekomendacja

line black

Klub sportowy Cuprum Lubin S.A. współpracuje z PHU COLO Joanna Sado w Kędzierzynie-Koźlu od trzech sezonów rozgrywek siatkarskiej ekstraklasy zwanej Plus Ligą, to jest od 31.05.2020 r. do chwili obecnej. W ramach tej współpracy COLO projektuje, wykonuje i dostarcza odzież sportową dla zawodników i sztabu trenerskiego klubu. Zaświadczamy, że wszelkie składane przez nas zlecenia wykonywane są bardzo rzetelnie, z zachowaniem wysokiej jakości zarówno zaproponowanych materiałów, jak również samego wykończenia przygotowywanych produktów. Pracownicy naszego Partnera Technicznego są zespołem profesjonalistów spełniających oczekiwania, a przede wszystkim otwartych na nasze potrzeby i sugestie. 

Nasza współpraca przebiega bardzo sprawnie i z dużym zaangażowaniem ze strony kontrahenta, dlatego z całym przekonaniem rekomendujemy PHU COLO Joanna Sado w Kędzierzynie-Koźlu jako rzetelnego i godnego zaufania partnera biznesowego

kliknij aby powiększyć

Prezes Zarządu
Tomasz Tycel

Galeria

line black
Ⓒ COLO-SPORT 2023
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2023 PHU Colo Sport
Witamy na nowej stronie Colo Sport!
Przenieśliśmy tutaj wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy. Strona jest w ciągłym rozwoju, jeśli zauważysz jakieś błędy, prosimy o zgłoszenie. Naszych dystrybutorów zapraszamy do zakładki Dystrybutor po więcej informacji.

Życzymy miłego korzystania ze strony!

colo logo
Wyszukaj produkt na stronie