[wp_megamenu menu="81"]

Swoje pierwsze kroki jako organizacja sportowa klub zaczął stawiać w 2015 roku. Drużyna siatkarzy z Rudzińca w sezonie 2022/2023 bierze udział w rozgrywkach II ligi polskiej w piłce siatkowej. Pod skrzydłami klubu są również podopieczni Akademii Siatkarskiej Rudziniec.

Ubieraliśmy KS RUDZINIEC w sezonach:

line black

Rekomendacja

line black

Klub Sportowy Rudziniec oraz Akademia Siatkarska Rudziniec w obecnym sezonie 2022/2023 podjęły współpracę z wysoce prestiżową marką PHU COLO Joanna Sado. Producent wykonał dla #Zielonego Walca dotąd kolekcję strojów i akcesoriów meczowych, treningowych, a także wspaniałe koszulki dla naszych Kibiców, które od razu zdobyły serca członków naszej Zielonej Rodziny. Spektakularne wykonanie imitacji zamku mieszczącego się na terenie naszej gminy, którą godnie pragniemy reprezentować, rozmieszczenie całej gamy naszych Sponsorów na strojach na miarę potrzeb związanych z ich promowaniem, a przy tym nieocenione, szeroko rozbudowane doradztwo w zakresie projektu strojów – to wszystko zagwarantowało nam właśnie COLO! Wygoda, solidne wykonanie oraz nietuzinkowy styl odzieży prosto od szwalni z Kędzierzyna-Koźla od razu przyciągnęły naszą uwagę!

Współpraca jest bardzo owocna i dostarcza wciąż świeżych pomysłów! Obecnie są plany na stroje wyjściowe zawodników oraz kolejną kolekcję strojów meczowych. Wszystko w oparciu o nowoczesne i bardzo efektywne technologie stosowane przez markę naszego Partnera Odzieżowego, które zaspokoją nawet najbardziej wygórowane i specyficzne wymagania.

W strojach COLO obecnie „rozsiadamy” się wygodnie w II lidze ogólnopolskiej piłki siatkowej mężczyzn, ale i przygotowujemy do walki o awans do I ligi, a to nie koniec naszych planów i zamierzeń! Wciąż się wspinamy i pomaga nam w tym COLO!

Stawiamy na profesjonalizm, szybkie acz fachowe wykonanie, łatwy kontakt, ale przede wszystkim – na efektywność! COLO, dziękujemy, że jesteście z nami! Wraz z Wami chcemy spełniać nasze marzenia!

kliknij aby powiększyć

Prezes Zarządu
Łukasz Pierończyk

Galeria

line black
Ⓒ COLO-SPORT 2023
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2023 PHU Colo Sport
Witamy na nowej stronie Colo Sport!
Przenieśliśmy tutaj wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy. Strona jest w ciągłym rozwoju, jeśli zauważysz jakieś błędy, prosimy o zgłoszenie. Naszych dystrybutorów zapraszamy do zakładki Dystrybutor po więcej informacji.

Życzymy miłego korzystania ze strony!

colo logo
Wyszukaj produkt na stronie
Colo Sport