COLO jest producentem najwyższej jakości odzieży sportowej jak i casualowej

Specjalizujemy się w tworzeniu szerokiej gamy produktów w technologii sublimacji, folii flex oraz haftu komputerowego. Wieloletnie doświadczenie i duże grono stałych klientów stanowi podstawy naszego wieloletniego sukcesu.

Pobierz nasze najnowsze katalogi i wybierz produkt, który spełni Twoje oczekiwania. Różnorodny asortyment pozwoli znaleźć idealny krój oraz wzór finalnego produktu.

STRONA-PHU-COLo-wejscie-na-sklep-baner-1024x477

Jak wygląda proces zamówienia:

line black
Group 76
Konsultacja i omówienie projektu
Przestaw nam swój pomysł projektu odzieży reklamowej, a my stworzymy go za Ciebie. Masz swój gotowy projekt? Wyślij go nam, a my tchniemy w niego życie.
Group 77
Projekt oraz wycena
Na podstawie wielkości zamówienia oraz wybranych produktów stworzymy dla Ciebie wycenę zamówienia oraz przedstawimy wizualizację produktów do akceptacji. Na życzenie klienta możemy również wysłać odzież do przymiarki.
Group 78
Warunki zamówienia
W ostatnim kroku przedstawimy ostateczną formę zamówienia po zaakceptowaniu wcześniej przesłanych wizualizacji oraz podamy przybliżony czas realizacji.
Przydatne linki:

Rekomendacje:

line black

Miarą sukcesu naszej firmy jest zadowolony klient, który napędza nas do nieustannego rozwoju! 🚀

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
ZAKSA Kędzierzyn-KoźleSebastian Świderski
Czytaj więcej
Pragniemy wyrazić swoje zadowolenie z produktów i terminowości ich dostarczania. Pracownicy PHU COLO Joanna Sado zapewnili nam fachowe doradztwo w kwestii doboru materiałów czy krojów. Firma odznacza się kompetentną obsługą na każdym etapie realizacji.
Trefl Sopot
Trefl SopotMarek Wierzbicki
Czytaj więcej
Odzwierciedlenie sopockiego mola na koszulkach meczowych pierwszego zespołu zostało zrealizowane z najwyższą starannością oraz przy użyciu wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu stroje świetnie sprawdzały się w warunkach meczowych, a zawodnicy czuli się w nich komfortowo. Te same odczucia towarzyszyły nam przy odbiorze pozostałych produktów odzieżowych dostarczonych przez Państwa firmę, czyli polówek, bluz, strojów treningowych oraz kurtek. Ubrania oraz stroje meczowe bardzo szybko przypadły do gustu także kibicom Trefla Sopot. Produktami, które bez wątpienia cieszą się największym zainteresowaniem w naszym sklepiku klubowym są pozycje wyprodukowane przez PHU Colo — repliki koszulek meczowych, t-shirty oraz bluzy.
Trefl Gdańsk
Trefl GdańskDariusz Gadomski
Czytaj więcej
Klub siatkarski Trefl Gdańsk już od ośmiu sezonów korzysta z kędzierzyńskiej matki PHU COLO. COLO przygotowuje dla siatkarzy i sztabu szkoleniowego Trefla zarówno stroje meczowe, jak i całą kolekcję ubrań treningowych i wyjściowych. Zawodnicy i trenerzy podkreślają wysoką jakość ubrań, wygodę, zadowolenie z krojów, a Zarząd klubu świetną kooperację, bardzo wysoki poziom obsługi, terminowość, bezproblemowość i dbanie o jak najefektywniejszą ekspozycję klubowych Sponsorów na przygotowywanych projektach. Długość współpracy obu podmiotów to najlepszy dowód na pełne zadowolenie z usług świadczonych przez markę COLO.

Newsletter

line black
Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać zniżki oraz informacje o promocjach i wyprzedażach.

Newsletter

Ⓒ COLO-SPORT 2023
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2023 PHU Colo Sport
Witamy na nowej stronie Colo Sport!
Przenieśliśmy tutaj wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy. Strona jest w ciągłym rozwoju, jeśli zauważysz jakieś błędy, prosimy o zgłoszenie. Naszych dystrybutorów zapraszamy do zakładki Dystrybutor po więcej informacji.

Życzymy miłego korzystania ze strony!

colo logo
Wyszukaj produkt na stronie