testowa główna

TREFL GDANSK
ZAKSA NOWY2 3
BKS BIELSKO BIALA
CUPRUM LUBIN
TREFL GDANSK
ZAKSA NOWY2 3
BKS BIELSKO BIALA
CUPRUM LUBIN

Produkty:

line black

Firma PHU Colo z siedzibą w Kędzierzynie-Koźlu jest producentem najwyższej jakości odzieży sportowej jak i casualowej.

Specjalizujemy się w tworzeniu szerokiej gamy produktów w technologii sublimacji, folii flex oraz haftu komputerowego. Wieloletnie doświadczenie i duże grono stałych klientów stanowi podstawy naszego wieloletniego sukcesu.

Katalogi produkowe:

line black
Pobierz nasze najnowsze katalogi i wybierz produkt, który spełni Twoje oczekiwania. Różnorodny asortyment pozwoli znaleźć idealny krój oraz wzór finalnego produktu.

Soccer 2021/22

Piłka Nożna
Przeglądaj online

Soccer 2021/22

Akademia Piłkarska

Beach Volleyball 2021/22

Siatkówka Plażowa

Sporty Halowe 2021/22

Sporty Halowe

Amercian Football 2021/22

Futbol Amerykański

Amercian Football 2021/22

Futbol Amerykański

Jak wygląda proces zamówienia:

line black
Group 76
Konsultacja i omówienie projektu
Przestaw nam swój pomysł projektu odzieży reklamowej, a my stworzymy go za Ciebie. Masz swój gotowy projekt? Wyślij go nam, a my tchniemy w niego życie.
Group 77
Projekt oraz wycena
Na podstawie wielkości zamówienia oraz wybranych produktów stworzymy dla Ciebie wycenę zamówienia oraz przedstawimy wizualizację produktów do akceptacji. Na życzenie klienta możemy również wysłać odzież do przymiarki.
Group 78
Warunki zamówienia
W ostatnim kroku przedstawimy ostateczną formę zamówienia po zaakceptowaniu wcześniej przesłanych wizualizacji oraz podamy przybliżony czas realizacji.
Przydatne linki:

Rekomendacje:

line black

Miarą sukcesu naszej firmy jest zadowolony klient, który napędza nas do nieustannego rozwoju! 🚀

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
ZAKSA Kędzierzyn-KoźleSebastian Świderski
Czytaj więcej
Pragniemy wyrazić swoje zadowolenie z produktów i terminowości ich dostarczania. Pracownicy PHU COLO Joanna Sado zapewnili nam fachowe doradztwo w kwestii doboru materiałów czy krojów. Firma odznacza się kompetentną obsługą na każdym etapie realizacji.
Trefl Sopot
Trefl SopotMarek Wierzbicki
Czytaj więcej
Odzwierciedlenie sopockiego mola na koszulkach meczowych pierwszego zespołu zostało zrealizowane z najwyższą starannością oraz przy użyciu wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu stroje świetnie sprawdzały się w warunkach meczowych, a zawodnicy czuli się w nich komfortowo. Te same odczucia towarzyszyły nam przy odbiorze pozostałych produktów odzieżowych dostarczonych przez Państwa firmę, czyli polówek, bluz, strojów treningowych oraz kurtek. Ubrania oraz stroje meczowe bardzo szybko przypadły do gustu także kibicom Trefla Sopot. Produktami, które bez wątpienia cieszą się największym zainteresowaniem w naszym sklepiku klubowym są pozycje wyprodukowane przez PHU Colo — repliki koszulek meczowych, t-shirty oraz bluzy.
Trefl Gdańsk
Trefl GdańskDariusz Gadomski
Czytaj więcej
Klub siatkarski Trefl Gdańsk już od ośmiu sezonów korzysta z kędzierzyńskiej matki PHU COLO. COLO przygotowuje dla siatkarzy i sztabu szkoleniowego Trefla zarówno stroje meczowe, jak i całą kolekcję ubrań treningowych i wyjściowych. Zawodnicy i trenerzy podkreślają wysoką jakość ubrań, wygodę, zadowolenie z krojów, a Zarząd klubu świetną kooperację, bardzo wysoki poziom obsługi, terminowość, bezproblemowość i dbanie o jak najefektywniejszą ekspozycję klubowych Sponsorów na przygotowywanych projektach. Długość współpracy obu podmiotów to najlepszy dowód na pełne zadowolenie z usług świadczonych przez markę COLO.

Newsletter

line black
Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać zniżki oraz informacje o promocjach i wyprzedażach.

Newsletter

Przewiń do góry
Witamy na nowej stronie Colo Sport!
Przenieśliśmy tutaj wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy. Strona jest w ciągłym rozwoju, jeśli zauważysz jakieś błędy, prosimy o zgłoszenie. Naszych dystrybutorów zapraszamy do zakładki Dystrybutor po więcej informacji.

Życzymy miłego korzystania ze strony!

colo logo
Wyszukaj produkt na stronie